از سوی کرمان موتور

قیمت جدید و شرایط فروش پیکاپ KMC T8 اعلام شد - آبان 1400

نویسنده: یگانه دشتی پنج شنبه، 20 آبان 1400
اتومبیل فارسی - KMC T8 پیکاپ اتومبیل فارسی - KMC T8 پیکاپ

 

 

شرکت کرمان موتور با صدرو دعوتنامه‌های جدید پیکاپ KMC T8، قیمت جدید این محصول ویژه شهریور ماه 1400 را اعلام کرد.

 

بر اساس اطلاعیه شرکت کرمان موتور؛  قیمت جدید KMC T8 از سوی این خودروساز بخش خصوصی 869 میلیون تومان اعلام شده که این رقم 100 میلیون تومان بیش‌تر قیمت قبلی اعلام شده است. پیش از این شرکت کرمان موتور شرایط فروش KMC T8 را ویژه شهریور ماه 1400، 769 میلیون تومان ارائه کرده‌ بود. 

 

در این شرایط فروش جدید پیکاپ کرمان موتور موعد تحویل خودرو 60 روزه بوده و زمان ثبت‌نام آن از 22 آبان ماه تا 30 آبان ماه از طریق سایت کرمان موتور در نظر گرفته شده‌است.

 

       بخوانید >  ملاقات و تجربه رانندگی با KMC T8، پیکاپ جدید کرمان موتور

 

جک T8 است که از سوی کرمان موتور با نشان اختصاصی این شرکت یعنی KMC عرضه می‌شود. مدت زیادی از این پیکاپ جک در بازار چین نمی‌گذرد و باید گفت که با یکی از جدیدترین محصولات جک موتورز چین رو‌به‌رو هستیم.

 

جک موتورز چین مدتی است که تغییراتی قابل توجه را در طراحی محصولات خود اعمال کرده و با ایجاد همکاری‌های قابل توجه با طراحان سرشناس و نامی تحولاتی در طراحی محصولات خود ایجاد کرده است. KMC T8 نیز از جمله همین محصولات است که از ترکیب المان‌های جدید این شرکت و با همکاری مراکز طراحی ایتالیا و ژاپن جک طراحی شده و پروسه توسعه آن 2 سال طول کشیده است.

 

طراحی KMC T8، مدرن و به روز است و اگر با دید که پیکاپ آفرودی به آن نگاه کنیم می‌‎تواند تا حد قابل قبولی نظر مشتریان را به خود جلب کند. هندسه و طراحی صریح و گیرای چراغ‌های جلو، استفاده از جلوپنجره بزرگ کرومی در کنار نوارهای مشکی رنگ، فلاپ‌های مشکی دورگلگیرها (ویل آرچ)، استفاده از رینگ‌های مشکی رنگ و تایرهایی با فاق بلند و نمای عقبی که بسیار ساده طراحی شده است را باید از ویژگی‌های ظاهری KMC T8 دانست.

 

 

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

90 325 اتومبیل فارسی

oilpack

AutomobileFarsi NewArrizo5T

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection