تیگو8 پرو، با سیستم رانندگی خودران L2.5 جهش بزرگ در فن آوری

 نگاهی به تکنولوژی‌های مدرن‌ترین خودروی بازار ایران

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی پنج شنبه، 08 مهر 1400
اتومبیل فارسی - تیگو 8 پرو اتومبیل فارسی - تیگو 8 پرو

 

از نظر فناوری و رانندگی هوشمند ، تیگو 8 پرو مجهز به آخرین سیستم L2.5 سیستم راهنمای رانندگی خودکار است که ایمنی کاربران را در توسعه و طراحی محصول مورد توجه قرار می دهد.


در حال حاضر ، خودروهای هوشمند به مرکز توسعه صنعت خودروسازی جهانی تبدیل شده‌اند و به راهی اجتناب ناپذیر برای غول‌های سنتی خودرو، خودروسازان جدید و غول های فناوری تبدیل شده‌اند. اکثر مارک های خودرو به فناوری رانندگی خودکار سطح L2-L3 مجهز شده اند. عملکردهای کمک رانندگی مانندACC ، کنترل زبان و هشدار تصادف نیز "استاندارد" شده اند. امروز ، من یک مدل مجهز به سیستم L2.5 Automatic Driving Assistance System را معرفی می کنم. مدل جدید و رده بالای تیگو8 پرو.تیگو8 پرو دارای بسیاری از فن آوری‌های کمک رانندگی است ، نه تنها مجهز به ACC پرسرعت (سیستم کروز تطبیقی) ، ICA (سیستم یکپارچه کروز کمک) و TJA (سیستم کمک ترافیک ترافیکی)، بلکه دارای DOW (درب بازکن منطقه کور هشدار تصادف)، RCTA (هشدار ترافیک عقب)، LDW (هشدار خروج از خط) و ده ها سیستم پیشرو در صنعت کمک هوشمند رانندگی ، مانند AEB (ترمز اضطراری خودکار) با حفاظت از عابران پیاده و دوچرخه ، طیف وسیعی از امکانات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ضمانت ایمنی برای یک مدل رده بالا.


پیکربندی تکنولوژیکی تیگو8 پرو تنها این موارد را ندارد ، "کابین خلبان تکنولوژیکی" یکی از نقاط اصلی فروش آن فراتر از رقبای اصلی است. صفحه نمایش دوگانه فوق العاده بزرگ 24.6 اینچی و سیستم تهویه مطبوع LCD 8 اینچی به همراه صفحه نمایش لمسی صندلی، یک فناوری تعاملی سه صفحه ای ایجاد می کند و یک کابین خلبان فضایی تکنولوژیکی فراگیر را برای کاربران ایجاد می کند. علاوه بر این ، تیگو8 پر همچنین به یک "فناوری سیاه" انسانی تر مجهز شده است: شارژ بی سیم تلفن های همراه برای از بین بردن "اضطراب باتری" ، "درب عقب القایی الکتریکی" که هر دو دست را آزاد می کند و شما فقط باید بگویید "ببر کوچک ، سلام "، این می تواند عملکرد کنترل زبان را بیدار کند و به طور مداوم تجربه کاربر را با فناوری هوشمند بهبود بخشد و به کاربران اجازه می دهد تا بر لذت رانندگی تمرکز کنند.

 

تیگو8 پرو یک شاسی بلند متوسط با اندازه بدنه 4722، 1860و 1745 میلی‌متری است و فاصله بین دو محور آن 2710 میل‌متر است. این خودرو بر پایه زبان طراحی خانواده جدید LIFE IN MOTION 3.0 طراحی شده و مجهز به ترکیب "قدرت پلاتین" 1.6TGDI + 7DCT است که عملکرد شتاب فوق العاده ای را به ارمغان می آورد. مصرف سوخت فوق العاده پایین باعث می شود TIGGO8 PRO تنها در 8.9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر برسد و مصرف سوخت در هر 100 کیلومتر به 6.8 لیتر برسد.
تیگو 8 پرو یک SUV پیشرفته است که قدرت ، فناوری ، ایمنی و تجربه کاربر را ترکیب می کند. در بازار کنونی ایران، خواه از سیستم های کمک رانندگی ADAS استفاده شود یا از تجربه کاربر ، TIGGO8 PRO بهترین جایگزین برای مارک های خودروهای ژاپنی و کره ای است.

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

14010204

Gif automobile Farsi 325 90

MVM 14010209

300x100 px gif

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection