شبکه‌های اجتماعی

7 دلیلی که باید ایکس22 پرو را انتخاب کنیم
اتومبیل فارسی - ام وی ام ایکس 22 پرو

کراس اوور جدید مدیران خودرو چه ویژگی‌هایی دارد؟

 

انتخاب خودرو یکی از انتخاب‌هایی است که افراد باید تمام جوانب انتخاب همراه خود را در نظر داشته باشند و برای این انتخاب گزینه‌های زیادی را پیش رو دارند، در این اینجا ما قصد داریم تا 7 دلیل مهم برای انتخاب خودرو ایکس22 پرو را بیان کنیم.


خودروی ایکس 22 پرو نسخه جدید خودروی محبوب مدیران خودرو، ایکس22 است که این شرکت قصد دارد این خودرو را در پاییز امسال رونمایی کند و با تغییرات جدیدی همراه شده است، اما هفت دلیل برای خرید این خودرو:

 

1- طراحی جذاب

همیشه در انتخاب خودرو اولین موردی که توجه همه را به خود جلب می‌کند ظاهر خودرو است. ایکس22 پرو با طراحی جدید و مدرن خود می‌تواند نظر مشتریان جوان را به خود جلب کند و با طراحی جذاب خود در جلوپنجره و چراغ‌ها، ظاهری اسپرت را ارائه دهد و حرفی برای گفتن داشته باشد. از طرفی چراغ‌های پرقدرت با طراحی جدید هم به ایجاد این حس کمک بسیاری کرده و توانسته به ارتقای جذابیت ظاهر خودرو کمک بسیاری کند.

 

2- مانیتور بزرگ و دوست داشتنی

از ظاهر که بگذریم رانندگان بیش‌تر زمان خود را درون خودرو سپری می کنند و داشتن طراحی داخلی زیبا یکی از دلایل مهم برای انتخاب خودرو است. طراحی جدید داشبورد ایکس 22 پرو با یک مانیتور بزرگ 9 اینچی که دسترسی راحت‌تر را برای راننده به ارمغان آورده پیشنهادی است که در سایر خودروهای هم رده کم‌تر دیده می‌شود. یکی دیگر از قابلیت‌های پر استفاده این مانیتور قابلیت اتصال تلفن همراه به مانیتور است و امکان نمایش برنامه‌های پر استفاده گوشی را به شما خواهد داد.

 

AutomobileFarsi Chery Tiggo3x MVM X22 Pro 13

 

3- رانندگی نرم تر

دلیل سوم انتخاب ایکس22 پرو تکنولوژی استفاده شده در این خودرو است. ایکس22 پرو به آسایش رانندگان در حین رانندگی بسیار کمک کرده و بساری از امکانات رفاهی راننده را فراهم کرده است. در رانندگی با این خودرو شاید اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب کند فرمان برقی این خودروست. فرمان برقی EPS ایکس 22 پرو زمانی که در سرعت‌های پایین و هنگام پارک کردن به نیروی زیادی نیاز دارید، این نیرو را برای راننده فراهم کرده تا فشار اضافی به دست وارد نکند. از طرف دیگر، در سرعت‌های بالا که برای ایمنی بیش‌تر، نیاز به کنترل بیش‌تر و سنگین‌تر شدن فرمان است، این نیرو را کاهش می‌دهد. همچنین به دلیل هدایت فرمان برقی با سیستم نرم افزاری، دقت، اعتدال و حساسیت فرمان به مراتب بالا می‌رود.


4- آسایش در رانندگی

یکی دیگر از قابلیت‌های بسیار کارآمد در این خودرو، سیستم اتوهلد است. اتوهلد ایکس22 پرو نهایت آسایش و البته امنیت را برای راننده به ارمغان می‌آورد. سیستم اتوهلد یکی از تجیهزاتی است که در شهرهای بزرگ و کوچک که از ترافیک برخوردار هستند، بسیار مورد استفاده قرار خواهد گرفت و باعث رفاه حال راننده خواهد شد. در حقیقت زمانی که خودرو در ترافیک قرار می‌گیرد راننده نیاز است که به کرات ترمز را بفشارد و سپس اهرم دنده را خلاص نماید و به منظور حرکت دوباره باید اهرم دنده را در حالت حرکت قرار دهد و سپس پدال گاز را بفشارد. این چرخه تا زمانی که از ترافیک خلاص نشوید ادامه خواهد داشت و باعث خستگی زیاد عضلات پا و دست خواهد شد و از نظر روانی هم بسیار آزار دهنده است. اینجاست که اتوهلد (AUTO HOLD) نقش موثری خواهد داشت. عملکرد این سیستم به گونه‌ای است که پیش از گیر کردن در ترافیک راننده آن را فعال می‌نماید. این سیستم زمانی که راننده پدال ترمز را می‌فشارد و خودرو به ایست کامل می‌رسد به‌ طور اتوماتیک توسط ترمز دستی خودرو را ثابت نگه می‌دارد و دیگر لازم نیست که راننده پدال ترمز را پایین نگه دارد.

 

AutomobileFarsi Chery Tiggo3x MVM X22 Pro 14

 

5- رانندگی ایمن

از موارد دیگری که باعث نگرانی رانندگان در هنگام رانندگی می‌شود فشار باد لاستیک‌ها است. در حقیقت سیستم TPMS مخفف Tire Pressure Monitoring System است و وظیفه آن نشان دادن میزان باد لاستیک‌ها به راننده است. این سیستم به صورت الکترونیکی کار می‌کند و به صورت زنده میزان باد لاستیک را به راننده گزارش می‌دهد. این سیستم می تواند نه تنها از بروز تصادف‌هایی که به این دلیل پیش می‌آید جلوگیری کند، بلکه با تذکر به راننده در مورد کم بودن باد لاستیک‌ها، میزان مصرف سوخت را نیز کاهش دهد.


6- کروز کنترل

سیستم نگهدارنده سرعت یا همان کروز کنترل سیستمی در خودروها است که اجازه کنترل سرعت در یک وضعیت ثابت را برای راننده فراهم می‌کند. تصور کنید که آماده سفری می‌شوید اما شما تنها کسی هستید که می توانید رانندگی کنید و جاده‌ای هزار کیلومتری در پیش روی شما است. فکر کردن درباره این جاده که حداقل چندین ساعت از آن مسیری مستقیم است پیش از نشستن پشت فرمان نیز شما را خسته خواهد کرد! اما خوشبختانه کروز کنترل می تواند بار زیادی را از روی دوش شما بردارد.

 

7- موتور و گیربکس

خودرو ایکس22 پرو با گیربکس 9 سرعته cvt می‌تواند دلیلی دیگر برای خرید این خودرو باشد. این گیربکس نسل جدید، سبب تعویض دنده نرم‌تر و بهینه تر می‌شود. از دیگر مزایای این خودرو موتور بسیار کم مصرف این خودروست که با وجود مصرف کم شتاب بسیار خوبی را به راننده ارائه می‌دهد و لذت رانندگی با این خودرو را چند برابر می‌کند.

 

نظر دهید


در همین زمینه