با مشارکت شرکت ایرانیان خودرو

مزیت‌های اصلی طرح جایگزینی محصولات مدیران خودرو چیست؟

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی یکشنبه، 30 خرداد 1400
اتومبیل فارسی - طرح تعویض خودروهای دست دوم مدیران خودرو با نو اتومبیل فارسی - طرح تعویض خودروهای دست دوم مدیران خودرو با نو

 


اخیرا شرکت مدیران خودرو طرح تعویض خودروهای کارکرده با نو خود را با جدیت و مشارکت شرکت ایرانیان خودرو از سر گرفته است. این طرح را می‌توان در میان خودروسازان کشور طرحی خاص و منحصر به فرد در شرایط فعلی نامید.


از مزیت‌های مهم این طرح می‌توان به تقویت بازار دست دوم محصولات مدیران خودرو اشاره کرد. در اصل در این طرح با حضور نماینده رسمی دادگستری قیمت عادلانه‌ایی بر روی خودروهای کارکرده مدل سال 90 و به بعد وضع می‌گردد، و مبلغ خریداری شده می‌تواند نسبت به انتخاب محصول جدید این برند به عنوان پیش پرداخت یا بخشی از آن در نظر گرفته شود.
از سوی دیگر در این طرح خودروهای دست دوم اورهال شده و گارانتی جدید تحت نام گارانتی پلاس دریافت میکنند و قطعات اصلی و لازم برای آن‌ها با اطمینان خاطر فراهم می‌شود.


همچنین در طرح جایگزینی خریدار خودرو صفر پس از اینکه خودروی کارکرده خود را با خیال آسوده فروخت میتواند با بهره از اقساط تا سقف 5 سال ، حداقل پیش پرداخت 30 درصد، تعویضی امن و راحت خواهند داشت و در یک بازه زمانی اندک خودروی جدید خود را دریافت خواهند نمود و خودروی قدیمی او نیز پس از بازسازی به صورت اقساطی در بازار فروخته خواهد شد که با ایجاد این چرخه قطعا بازار دست دوم و ارزش محصولات مدیران خودرو ارتقاء قابل توجهی خواهد داشت.

 

 

 

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

oilpack

AutomobileFarsi NewArrizo5T

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection