شبکه‌های اجتماعی

افزایش کلاهبرداری در قالب امداد خودرو!
اتومبیل فارسی - امداد خودرو

رئیس اتحادیه اتو سرویس و امدادخودرو تهران خبر داد:


امدادگران غیرمجاز با دست‌کاری خودرو‌های پارک شده، اقدام به از کار انداختن خودرو کرده و سپس به عنوان امدادخودرو گذری به ساده‌ترین روش، اقدام به تعمیر خودرو کرده و دستمزد‌های کلان از مالک دریافت می‌کنند.

 

محسن فقیهی رئیس اتحادیه اتو سرویس و امدادخودرو تهران گفت: «در ایام نوروز و آغاز سفرهای نوروزی مانند سال‌های قبل از کرونا، میزان کلاهبردار‌ها در قالب امداد خودرو نیز افزایش می‌یابد. به عنوان مثال خودرویی با کوچکترین عیب یابی را این کلاهبرداران به بهانه اینکه خودرو نیازمند تعمیرات اساسی است، موتور ماشین را پیاده و مبالغ بسیار زیادی از صاحب خودرو دریافت می‌کنند.»

 

رئیس اتحادیه معتقد است که اتو سرویس، کارواش، پارکینگ و امداد خودرو تهران، متاسفانه دستگاه‌های نظارتی از تخلف امداد خودرو‌های غیرمجاز و کلاهبرداری آن‌ها خبر دارند، اما تا امروز اقدامی عملی انجام نداده‌اند حجم کلاهبرداری‌ها در حوزه امداد خودرو‌ها به حدی افزایش یافته که به نظر می‌رسد از فرط تکرار، به موضوع عادی و پذیرفته شده تبدیل شده است.


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، هم اکنون افزایش قارچ گونه شرکت‌های امداد خودرویی متفرقه در حالی است که مصرف‌کنندگان ایرانی حتی از خدمات امداد خودرو‌های رسمی که زیر نظر شرکت‌های تولیدکننده و واردکننده خودرو فعالیت می‌کنند نیز راضی نیستند. چه برسد به شرکت‌های متفرقه‌ای که هیچگونه نظارتی بر نوع عملکرد و خدمات آن‌ها وجود ندارد.

 

نظر دهید