شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی - جشن سالانه مالکان برند فونیکس
با حضور مالکان محصولات فونیکس و مدیران ارشد این شرکت

 

فونیکس به عنوان یکی ازبزرگترین و لوکس‌ترین برندهای خودرویی بازار کشور با اتخاذ استراتژی مشتری محور به دنبال حمایت و جلب‌نظر مشتریانش بوده است. برند فونیکس همواره با حمایت ازمشتریان خود در تلاش است میزان رضایت‌مندی مالکان این برند را افزایش دهد و در این خصوص در یک سال گذشته با برگزاری برنامه‌های خاص و جذاب نظیر ایونت گلف و تنیس در شهرهای مختلف و همچنین برگزاری کمپین‌های آنلاین متنوع در زمینه تجربه رضایت‌بخش مشتری گام‌های بزرگی برداشته است.


برند فونیکس برای قدردانی از حضور و همراهی مشتریان خود جشن سالانه‌ایی متفاوت و جذاب را برای مشتریانش برگزار کرد که مورد توجه مالکان این برند قرارگرفت.
این مراسم با حضور مالکان محصولات فونیکس و مدیران ارشد برند فونیکس برگزار شد که نمایانگر توجه ویژه برند فونیکس به مشتریان خود است.


از جمله مهم‌ترین لحظات این مراسم می‌توان به برگزاری اجرای زنده موسیقی و بازی‌های مفرح خانوادگی اشاره کرد که با اضافه شدن گزینه قرعه کشی برای مشتریان این جذابیت جلوه بیشتری پیدا کرد.


دیدار مستقیم تمامی حضار با مدیران ارشد برند فونیکس و سخنرانی تعدادی از مالکان در مورد تجربه استفاده از محصولات فونیکس نیز از نکات قابل توجه این مراسم بود.


در طی این مراسم حسین مهداد، مدیر کاستومر اوپریشن برند فونیکس از برنامه‌های سال آینده این واحد گفت که می‌توان به مهم ترین آن یعنی معرفی اپلیکیشن جامع مخصوص مشتریان برند فونیکس با امکانات متنوع جهت افزایش ارتباطات و سطح رضایت مشتریان اشاره کرد. پس به نوعی می توان گفت برند فونیکس اولین خودروساز ایرانی می باشد که در زمینه توسعه و معرفی اپلیکیشن اختصاصی مشتریان قدم های جدی برداشته است.


و اما در قسمتی دیگر از این مراسم شاهد برگزاری کارشو از تمامی محصولات فعلی فونیکس بودیم که توجه ویژه حضار به خودرو های تیگو 8 پرو مکس و اف ایکس از نکات قابل توجه آن بود. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که سال آینده برند فونیکس دو خودروی دیگر را به سبد محصولات خود اضافه می کند که یکPHEV SUV و یک سدان کلاس بی لوکس است.


همانطور که در این مطلب به آن اشاره شد، پبش‌بینی می‌شود که سال آینده شاهد توجه ویژه برند فونیکس به مشتریان خود باشیم و برنامه‌هایی از این دست را در شهرهای مختلف ایران ببینیم. اگر شما نیز علاقه‌مند به حضور در لیست مشتریان ویژه کاستومر اوپریشن هستید می‌توانید با ورود به لیست مشتریان اطلاعات خود را وارد نموده و پس از بررسی منتظر تماس پرسنل کاستومر اوپریشن باشید.

 

نظر دهید


در همین زمینه