شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی - فراخوان برای نام گذاری خودرو جدید کرمان موتور
توسط کرمان موتور تمدید شد

 

 

شرکت کرمان موتور ضمن تشکر از مشارکت هموطنان گرامی در انتخاب نام خودروی جدیدش اعلام کرد مهلت شرکت در فراخوان نامگذاری خودرو جدید تا پایان وقت اداری سه شنبه 10 آبان می‌باشد.

 

شرکت کرمان موتور هفته گذشته در فراخوانی اعلام کرد که شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت کرمان موتورکرمان موتوردر نامگذاری اولین خودرو ملی این شرکت مشارکت کرده و در صورت برنده شدن همان خودرو را جایزه بگیرند.

 

بر اساس اعلام این شرکت این مسابقه تاکنون با استقبال بالای مردم مواجه شده و تاکنون 50 هزار پیشنهاد ارسال شده است، اما مهلت شرکت در این مسابقه فقط تا پایان وقت اداری سه شنبه 10 آبان می‌باشد. و بعد از آن کار انتخاب نام و اعلام برنده آغاز خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش، امکان ثبت 3 نام که دارای مفهوم و ترجیحا ریشه در تاریخ، فرهنگ و اکو سیستم ایران علی الخصوص جنوب شرق کشور و استان کرمان را دارد، هم اکنون در سایت کرمان موتور فراهم است.

 

پس از درج اسامی و دلیل انتخاب، شماره رهگیری به فرد ثبت کننده تعلق می‌گیــرد و در نهایت به نام برگزیده یک دستگاه خودرو تعلق خواهد گرفت.

 

علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام به سایت کرمان موتور به آدرس https://kermanmotor.com/ مراجعه کرده و در بخش مسابقه اسامی پیشنهادی را ثبت نمائید.

 

نظر دهید