تنها با حضور چهار خودروساز

سومین نمایشگاه خودرو تهران آعاز به کار کرد

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی دوشنبه، 17 دی 1397

سومین نمایشگاه خودرو تهران با رویکرد معرفی توانمندی‌ها و راهبردهای داخلی‌سازی قطعات و تنها با حضور گروه صنعتی ایران خودرو، گروه سایپا، شرکت‌های خودروسازی سیف خودرو و عظیم خودرو آغاز به کار کرد. مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه خودرو تهران با حضور معاون وزیر صمت، رئیس انجمن قطعه‌سازان، مسئولین نمایشگاه و خبرنگاران دقایقی قبل در محل نمایشگاه‌های شهرآفتاب برگزار شد.

بر خلاف سال گذشته که تقریبا تمامی شرکت‌های خودروسازی و واردکنندگان در نمایشگاه حضور داشته و یکی از باشکوه‌ترین نمایشگاه‌های این حوزه را رقم زدند و با استقبال گسترده بازدیدکنندگان، نمایشگاه از رونق بالایی برخوردار بود، نمایشگاه امسال با شرایط بد اقتصادی و تحریم‌های خودروسازی و همچنین ممنوعیت واردات خودرو، بسیار کم رونق و تنها با حضور 4 خودروساز برپا شد. 

گرچه کیفیت اجرایی نمایشگاه ارتقا یافته اما شرایط بازار و خودروسازی کشور به وضوح بر نمایشگاه امسال خودرو تهران سایه انداخته است.

بازدید سومین نمایشگاه خودرو تهران از فردا 18 دی ماه 1397 و از ساعت 10 صبح برای عموم امکان پذیر بوده و نمایشگاه خودرو تهران از ساعت 10 الی 18 و تا تاریخ 21 دی ماه 1397 در محل نمایشگاه‌های شهرآفتاب دایر خواهد بود.

 

 

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection