شبکه‌های اجتماعی

افزایش قیمت ناگهانی نیسان تایتان
اتومبیل فارسی - نیسان تایتان

قیمت پایه 53 میلیون تومان افزایش پیدا کرد


نیسان تایتان جدید به زودی به نمایندگی‌های این شرکت می‌رسد و خریدارانی که برای آن صبر کرده‌اند حالا باید با مبلغ بیشتری پا به نمایندگی‌ها بگذارند. پیش از این قیمت پایه این خودرو 39.700 دلار اعلام شده بود اما در اعلام جدید این قیمت با رشد 1.795 دلار به 41.495 دلار رسید.


در ازای پرداخت این مبلغ، خریدار مالک یک دستگاه Titan S King Cab دیفرانسیل عقب خواهد شد. ارزان‌ترین گزینه 4x4 نیسان تایتان حالا 44.785 دلار قیمت دارد که بیشتر از رقبای خود در دسته پیکاپ‌های فول سایز به حساب می‌آید. نیسان تایتان تنها با یک پیشرانه به بازار عرضه می‌شود که از نوع 8 سیلندر به حجم 5.6 لیتر با خروجی 400 اسب‌بخار قدرت و 600 نیوتن‌متر گشتاور است. Titan از نمونه‌های پایه بسیاری از برند‌ها از جمله تویوتا، رم، جی‌ام‌سی، شورولت و فورد خروجی بیشتری تولید می‌کند.


گران‌ترین نمونه از این پیکاپ XD Platinum Reserve Crew Cab 4x4 خواهد بود که قیمتی 66.865 دلاری دارد و نسبت به گذشته 1.230 دلار افزایش قیمت پیدا کرده اما تنها آپشنی که به آن اضافه شده استفاده از اپل کار پلی بدون کابل است. نیسان برای نمونه SV Crew Cab تریم Midnight Black در نظر گرفته که باعث می‌شود تریم داخلی و خارجی به رنگ سیاه دربیاید، اما نیسان هیچ اطلاعاتی در خصوص این تریم منتشر نکرده و تنها می‌دانیم که این خودرو از رینگ‌های 20 اینچ مشکی استفاده می‌کند. نسخه 2WD 46.795 و نسخه 4WD 49.985 دلار قیمت دارند.


احتمالا نیسان با اضافه کردن تریم Midnight Black قصد دارد فروش بیشتری را تجربه کند. فروش تایتان در سال گذشته 27.406 دستگاه بود و نیمه اول سال 2022 نیز آمارها کاهش فروش 36.9 درصد را نشان می‌دهند. شایعه‌ها نشان می‌دهد که نیسان در یکی دو سال آینده فروش تایتان را متوقف خواهد کرد اما مدیران این شرکت این شایعه را تایید و یا تکذیب نکرده‌اند.

 

نظر دهید


در همین زمینه