شبکه‌های اجتماعی

شرایط  فروش سیتروئن C3 اعلام شد
روتیتر

شرکت سایپا سیتروئن هم زمان با آغاز دومین سال فعالیت مفتخر است تا پیش فروش خودروی سیتروئنC3، اولین‌ محصول تولیدی خود در ایران را اعلام دارد.
سیتروئن C3 به عنوان یکی از پرفروش‌ترین خودروهای سیتروئن با رکورد فروش ۳۰۰ هزار دستگاه تا تاریخ اکتبر ۲۰۱۶، در حال حاضر در ترکیب رنگ بدنه سفید / سقف قرمز و با پیشرانه ۱۶۵ THP و گیربکس اتوماتیک EAT6 در ایران تولید و عرضه می‌شود.
سیتروئن C3 اولین خودروی تولیدی شرکت سایپا سیتروئن حاصل همکاری، مشارکت و سرمایه گذاری شرکت‌های سیتروئن فرانسه و سایپا ایران می‌باشد که در کارخانه تولیدی کاشان به تولید می‌رسد.
برای اولین بار رونمایی از این مدل طی مراسمی در آذر ماه ۱۳۹۶ در نمایشگاه بین‌المللی خودروی تهران به انجام رسید و در حال حاضر جهت بازدید عموم علاقهمندان در مرکز تجاری ملل واقع در خیابان فرشته تهران به نمایش گذاشته شده است.
پیش فروش سیتروئن C3 از تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ راس ساعت ۱۱ صبح و از طریق وبسایت iranecar و با پیش پرداخت ۶۰ میلیون تومان آغاز خواهد شد.
سایپا سیتروئن از طریق نمایندگی‌های منتخب خود تحویل خودروهای ثبت نامی را از شهریور سال ۱۳۹۷ و بر اساس اولویت ثبت نام به مشتریان محترم آغاز خواهد کرد.
لازم به ذکر است قیمت قطعی خودرو سیتروئنC3 در زمان ارسال دعوتنامه رسما به خریداران محترم اعلام خواهد شد.
علاقهمندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص پیش فروش و ثبت نام به سایت رسمی سایپا سیتروئن به آدرس:

 www.saipa-citroen.com و صفحه رسمی اینستاگرام سایپا سیتروئن:

www.instagram.com/saipa.citroen مراجعه نمایند.

نظر دهید


در همین زمینه