شبکه‌های اجتماعی

شرایط پیش‌فروش جدید محصولات ایران خودرو اعلام شد - 22 مهر 99
اتومبیل فارسی - ایکو رانا پلاس

با تحویل یکساله و بدون سود مشارکت و انصراف

این طرح پیش‌فروش یکساله از روز سه‌شنبه 22 مهر ماه 99 آغاز شده و تا روز پنجشنبه 24 شهریور ماه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که با توجه به محدود بودن ظرفیت، حداکثر ۳ روز کاری پس از پایان ثبت‌نام، قرعه‌کشی بین متقاضیان واجد شرایط برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید. این پیش‌فروش شامل 8 محصول دنا پلاس، پژو 207i دستی، پژو پارس TU5، پژو پارس، سورن پلاس، پژو 206 تیپ 2، سمند LX و رانا پلاس خواهد بود.

 

  بخوانید > آشنایی با ویژگی‌های ایکو سورن پلاس  

 

  بخوانید > مشخصات فنی و کاتالوگ ایکو رانا پلاس  

 

دریافت نام کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام بوده لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور،امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

همانند سایر بخشنامه‌های فروش و بر اساس ضوابط جدید فروش خودرو، به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد و متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) خواهد بود. لازم به ذکر است حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است و امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد. در این طرح ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود و همچنین انتخاب‌شدگان در طرح‌های قرعه کشی قبلی امکان شرکت در این طرح فروش را نخواهند داشت.

گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است. در اين بخشنامه از زمان واريز وجه تا تحويل خودرو سود مشاركت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

AutomobileFa IKCO PreSale 22 Mehr 99

 

 

نظر دهید