شبکه‌های اجتماعی

قیمت و شرایط فروش فوری رانا پلاس با گیربکس 6 سرعته و سقف شیشه‌ای - مهر 1400
اتومبیل فارسی - رانا پلاس با گیربکس 6 سرعته و سقف پانوراما

 با موعد تحویل 3 ماهه

 

 

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده و قیمت رانا پلاس با پیشرانه TU5 پلاس، جعبه دنده 6 سرعته دستی و سقف شیشه‌ای را اعلام کرد.

 

این طرح فروش از روز پنجشنبه اول مهر ماه آغاز و تا پایان روز شنبه 3 مهر ماه ادامه خواهد داشت. قیمت قطعی و مصوب این محصول جدید 193.422.723 تومان تعیین شده است. موعد تحویل رانا پلاس جدید در این طرح فروش 3 ماه خواهد بود.

 

 

معرفی مختصر رانا پلاس با جعبه‌دنده 6 سرعته و سقف پانوراما

نسخه جدید رانا به پیشرانه TU5 پلاس مجهز شده است. این پیشرانه همان نسخه بهینه شده TU5 است که با 1.6 لیتر حجم توانایی تولید ۱۱۳ اسب بخار قدرت و ۱۴۴ نیوتن متر گشتاور را دارا است.

 

این پیشرانه که به فناوری زمانبندی متغیر سوپاپ‌های ورودی، پمپ روغن با حجم متغییر و تغییراتی در سیستم سوخت‌رسانی همراه بوده و با جعبه‌دنده 6 سرعته دستی در رانا پلاس جدید همراه شده است. علاو بر این، فرمان هیدرولیک از این خودرو حذف و فرمان کمکی برقی جایگزین شده است تا با حذف بار اضافی روی پیشرانه، مصرف سوخت و آلایندگی کاهش یافته و پیشرانه توان بیش‌تری را در اختیار حرکت خودرو بگذارد.

 

کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین جلو، کروز کنترل، ترمزهای دیسکی جلو و کاسه‌ای عقب، سنسور پارک، ترمز ضد قفل (ABS) به همراه سامانه توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD)، دکمه‌های کنترلی روی فرمان، سیستم صوتی به همراه بلوتوث و درگاه USB، سیستم تهویه مطبوع با تنظیم دستی و سقف شیشه‌ای با سایه‌بان (در کد کلاس‌های ۶۱۵۰۲ و ۶۱۵۰۳) از جمله تجهیزات و امکانات در دسترس در رانا پلاس با سقف شیشه‌ای و جعبه‌دنده 6 سرعته دستی است.

 

 

شرایط بخش‌نامه فروش

متقاضیان برای ثبت‌نام در این طرح مشابه روال اجرایی در طرح‌های فروش‌ قبلی پس از تدوین شیوه‌نامه جدید فروش خودرو، باید با وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام وارد شده و خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند و در صورتی که کد کاربری و کلمه عبور ندارند باید نسبت به ثبت نام در سایت و دریافت کد کاربری و کلمه عبور اقدام کرده و سپس خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می‌گردد و هیچ گونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

 

با توجه به محدود بودن ظرفیت، حداکثر 72 ساعت پس از پایان ثبت‌نام، قرعه کشی میان ثبت‌نام کنندگان واجد شرایط برگزار خواهد شد و اسامی منتخبان از طریق سایت رسمی فروش گروه صنعتی ایران خودرو و ارسال پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد. لازم به ذکر است که پیش از اعلام اسامی منتخبان، مشتری هیچ گونه وجهی واریز نخواهد کرد و شرایط اخذ چک برای خرید محصولات شرکت ایران خودرو حذف شده است. مشتریان منتخب در قرعه‌کشی تا 5 روز پس از اعلام نتایج فرصت دارند تا بهای مصوب خودرو ثبت‌نامی خود را واریز کنند.

 

 

سایر شرایط بخش‌نامه 

1. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

2. متقاضی ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) است.

3. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا 48 ماه است.

4. امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

5. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت‌های بانکی به نام خود برال واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

6. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

7. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم توسط متقاضی انتخاب می‌شود، می‌بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

8. انتخاب‌شدگان در طرح‌های قرعه‌کشی قبلی امکان شرکت در این طرح فروش را نخواهند داشت.

9. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه‌کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

10 . گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌شود و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1,000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

11 . سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فک رهن تحویل مشتریان گرامى خواهد گردید.

 

نکته 1: برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

نکته 2: کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاك انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام کنند، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا 3 سال امکان ثبت نام درکلیه طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت.

نکته 3: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

 

AutomobileFa IKCO Runna Plus 6MT Special Sale 1Mehr1400

 

 

 

نظر دهید