شبکه‌های اجتماعی

اتومبیل فارسی - لوکانو 7
گزینه‌ای ایده‌آل برای آفرود

از زمان معرفی LUCANO 7، اولین مدل آفرود برند لوکانو، این خودرو توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند. علت اصلی این توجه از پس این واقعیت نهفته است که لوکانو 7 گزینه‌ای ایده‌آل برای رانندگی خارج از جاده (آفرود) است. این خودرو گزینه‌ای جذاب برای افراد خاص پسند است و در مسیرهای جاده‌ای پر پیچ و خم، عملکرد بی‌نظیری دارد. این آفرود، با بهره‌گیری از سیستم هوشمند و اختصاصی ARDIS، (سیستم هوشمند رانندگی در تمام جاده‌ها) توانسته، امکانات فنی کامل و پیشرفته‌ای را برای رفع نیازهای خارج از جاده‌ای خودرو فراهم آورد و مرزهای جدیدی از رانندگی هیجانی را پیش‌روی علاقه‌مندان به این نوع خودروها قرار دهد.


در دنیای رانندگی آفرود، عملکرد خودرو در موقعیت‌های مختلف، یک مزیت رقابتی کلیدی محسوب می‌شود. سیستم هوشمند ARDIS خودروی لوکانو 7، راه حلی جامع و نوآورانه برای تجربه رانندگی در خارج از جاده است. این محصول با فراهم آوردن امکان فعالسازی 7 حالت رانندگی، از جمله رانندگی در شن، برف، گل و لای و رانندگی آفرود تجربه سفری مدرن و متمایز را برای رانندگان فراهم خواهد آورد. چراکه ما بر این باوریم که بهره‌گیری از تجربه سناریو محور، عاملی کلیدی برای سفری لذت‌بخش و خاص است.

 

AutomobileFa Lucano7 14021208


در کنار همه این مشخصه‌هعای ذکر شده، در طراحی این خودرو، از سیستم ترمز هوشمند کمپانی بوش (IPB) استفاده شده است که در کنار سیستم هوشمند ARDIS می‌تواند در کمتر از 0.1 ثانیه، به سریع‌ترین سرعت پاسخ‌دهی در همان سطح چهارچرخ متحرک دست یابد. لوکانو 7، با سیستم شبیه سازی قابلیت قفل دیفرانسیل، هشت مزیت اصلی در کنار یکپارچگی بالا، واکنش پذیری سریع و عدم تضعیف ترمز در گذر زمان را در دسترس رانندگان قرار خواهد داد. این خودرو با دارا بودن حداکثر گشتاور 290 نیوتن‌متر در دور موتور 3000، گزینه‌ای جذاب برای غلیه بر چالش‌های رانندگی و بهبود تجربه رانندگی است.


در یک کلام می‌توان به این موضوع اشاره کردکه "سرعت و واکنش‌پذیری" در سیستم هوشمند ARDIS یک عنصر کلیدی محسوب می‌شود. خودروی لوکانو 7 به یک موتور قدرتمند TGDI16 مجهز است که با یک گیربکس دو کلاچه مرطوب DCT7 قرین شده است و این ویژگی می‌تواند حداکثر توان خروجی 145 کیلووات را به ارمغان آورد. چه سبقت سریع، چه سفر خارج از جاده، لوکانو 7 همیشه " یک قدم جلوتر" است.

 

AutomobileFa Lucano7 14021208 001


در طراحی لوکانو 7، عملکرد متمایز سامانه چهارچرخ محرک و مصرف بهینه سوخت مورد توجه قرار گرفته است. در کنار شتاب و قابلیت‌های آفرودی و با در نظر گرفتن آپشن‌های این خودرو، مصرف سوخت این خودرو تنها 7.48 لیتر در یک صد کیلومتر است. این موضوع باعث شده تا لوکانو 7، انتخابی متمایز و خاص برای جاده‌ها و تجربه آفرود باشد.


با نگاهی کلی به آنچه مطرح کردیم حالا می‌توان گفت که با پشتیبانی از سیستم هوشمند ARDIS، مزایای تکنولوژیکی متعدد مانند حالت‌های رانندگی، سیستم ترمز واکنش سریع، عملکرد بهینه در خارج از جاده‌ها و مصرف بهینه سوخت، لوکانو 7، سزح جدیدی از تجربه رانندگی را به ارمغان می‌آورد. یادتان باشد که تجربه متفاوتی از SUV و شکستن الگوی سنتی بازار آفرود راهی نمانده!

نظر دهید


در همین زمینه