در جدیدترین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

مینی بوس بهمن دیزل اولین 5 ستاره کیفی را از آن خود کرد

نویسنده: تحریریه اتومبیل فارسی یکشنبه، 03 اسفند 1399
اتومبیل فارسی - مینی‌بوس ایسوزو بهمن دیزل اتومبیل فارسی - مینی‌بوس ایسوزو بهمن دیزل

 


بر اساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، مینی بوس سحر ایسوزو شرکت بهمن دیزل در بین خودروهای تولید ساخت داخل، موفق به کسب پنج ستاره کیفی شد.


در جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از ارزیابی کیفی خودروهای سنگین تولیدی در بهمن ماه سال 99، مینی بوس سحر ایسوزو شرکت بهمن دیزل در بین خودروهای تولید ساخت داخل در بخش مسافربری، با ارتقاء یک ستاره موفق به کسب پنج ستاره کیفی شد. بر اساس این گزارش مینی بوس سحر اولین مینی بوس مسافری در کشور محسوب می شود که 5 ستاره کیفی را کسب کرده است

.
این خودرو دارای موتور 2/5 لیتر چهار سیلندر خطی، اینتر کولر و توربوشارژ است و از سیستم ترمز ضد قفل مجهز به کنترلگرهاي الكترونیکی جهت تعادل در سطوح لغزنده (ABS & EBD & ASR) نیز برخوردار است .
همچنین در این ارزیابی سایر محصولات بهمن دیزل نیز در بین خودروهای تولیدی ساخت داخل، در سطح بالایی از کیفیت قرار گرفته اند. در بخش مسافربری در گروه خودروهای مینی‌بوس شیلر متعلق به این شرکت، چهار ستاره کیفی را کسب کرده است ودر گروه خودروهای باری، کامیونت شیلرموفق به کسب چهار ستاره کیفی شده است.


گفتنی است پیش از این نیز کامیونت 5/2 تن که مدل NMR85E ایسوزوی شرکت بهمن دیزل به حساب می آید، اولین کامیونت دیزلی در کشورو اولین خودروی تجاری گروه بهمن محسوب می شود که پنج ستاره کیفی را کسب کرده است.

 

 

 

 

در همین زمینه

بیشتر بخوانید

شبکه‌های اجتماعی

تلگرام اتومبیل فارسیآپارات اتومبیل فارسیاینستاگرام اتومبیل فارسییوتیوب اتومبیل فارسیتلگرام اتومبیل فارسی

90 325 اتومبیل فارسی

Gif automobile Farsi 325 90

AutomobileFarsi FOWNIX 325x90

پیشنهاد اتومبیل فارسی

No Internet Connection