شبکه‌های اجتماعی

KMC K7، محصول جدید کرمان موتور را ببینید + ویدیو رسمی
اتومبیل فارسی - KMC K7 (کرمان موتور K7)

 عرضه در نیمه دوم سال 99

جک X7 که کم‌تر از شش ماه از رونمایی آن در چین می‌گذرد، قرار است به جای جک S7 در کرمان‌موتور با نام K7 و با نشان اختصاصی کرمان موتور (KMC) تولید شود و احتمالا در نیمه دوم سال جاری باید منتظر عرضه آن به بازار باشیم. جک موتور چین تیزری از معرفی این محصول جدید خود منتشر کرده که در ادامه قابل مشاهده است.

 

KMC K7 (کرمان موتور K7) در شرایطی برای حضور در بازار ایران آماده می‌شود که کرمان موتور نزدیک به دو سال قبل از عرضه نسخه قدیمی‌تر آن یعنی جک S7 خبر داده بود و نمونه‌هایی از آن نیز در حال آزمایش دیده شده بود. در صورتی که کرمان‌ موتور موفق شود این خودرو را به بازار ایران برساند، راه سختی برای موفقیت در پیش ندارد، چرا که هم محصولات جک در ایران شناخته شده هستند و هم بازار خودروی ایران این روزها بیش از هر زمان دیگری نیازمند حضور خودروهای جدید است.

جک X7 که به احتمال زیاد با نام KMC K7 (کرمان موتور K7) عرضه می‌شود محصول جدید جک موتور چین است که از زبان طراحی جدید این شرکت پیروی می‌کند. جک موتور چین در سری جدید محصولات خود تغییراتی را در شیوه نام‌گذاری اعمال کرده است. در کدگذاری جدید محصولات، حرف X به جای S برای کراس‌اوورهای این شرکت استفاده می‌شود. برای نمونه، جک S7 پس از تغییراتی که در فیس‌لیفت خود تجربه کرده، با نام جک X7 شناخته می‌شود.

KMC K7 (کرمان موتور K7) از نظر اندازه در ردیف خودروهایی مانند هیوندای سانتافه قرار می‌گیرد و می‌توان جدی‌ترین رقیب آن در بازار ایران را ام‌وی‌ام تیگو 8 دانست.

KMC K7 (کرمان موتور K7) به یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ 4 سیلندر بنزینی با توان 174 اسب‌بخار و گشتاور 251 نیوتن‌متر مجهز شده است. توان تولیدی این پیشرانه به وسیله یک جعبه دنده 6 سرعت DCT (دوکلاچه) به محور جلو منتقل می‌شود. KMC K7 (کرمان موتور K7) با این ترکیب پیشرانه و وزن 1715 کیلوگرمی به حداکثر سرعت 160 کیلومتر بر ساعت می‌رسد و مصرف سوخت آن در سیکل‌های شهری، ترکیبی و جاده به ترتیب با 10.1، 8.6 و 7 لیتر اعلام شده است.

KMC K7 (کرمان موتور K7) از نظر اندازه در ردیف خودروهایی مانند هیوندای سانتافه قرار می‌گیرد و می‌توان جدی‌ترین رقیب آن در بازار ایران را ام‌وی‌ام تیگو 8 دانست. 

 

  بخوانید > هرآنچه باید در مورد جک X7، محصول جدید کرمان موتور بدانید  

 

از مهم‌ترین امکانات جک X7 ‌می‌توان به دوربین 360 درجه و سانروف پانورامیک برقی اشاره کرد. این خودرو در مجهز‌ترین نمونه با ترمز اضطراری خودکار و هشدار خروج از خط نیز همراه شده است. علاوه بر امکانات مرسوم مانند پوشش چرمی صندلی‌ها، کنترل‌های سیستو صوتی روی فرمان، کروز کنترل، سیستم ورود و استارت بدون کلید و ...، جک X7 دارای یک نمایشگر تبلتی 12.3 اینچی که به سیستم هوشمند J-link مجهز است چراغ‌های LED روشنایی روز، در شب هنگام گردش در پیچ، برای روشن کردن مسیر فعال می‌شوند. با استفاده از تکنولوژی «ایگل آی» نیز چراغ‌های نورپایین و نوربالا با یکدیگر ادغام شده و از یک منبع نور استفاده می‌کنند.

 

نظر دهید


در همین زمینه